Penzion a okolí - Penzion DANA Penzion a děti - Penzion DANA Akční nabídka - Penzion DANA

Úvod

Ubytování U Bětušky nabízí k pronájmu zcela nekuřácký objekt, který se nachází na Benecku v Krkonoších. Objekt naleznete v klidné části obce blízko lesů a luk, ty ocení především rodiny s dětmi pro zimní i letní radovánky a také hosté s domácími mazlíčky.


Obec Benecko je nejvýše položená ves v celých Krkonoších a může se pyšnit nejvyšším počtem slunečných dnů v roce. Po celý rok se zde nabízí mnoho aktivit. Od jara do podzimu je Benecko ideálním východiskem pro pěší turistiku i pro cyklisty. V létě jezdí pravidelné cyklobusy, které jsou pěšky od objektu vzdálené 15 minut.
Podzim na horách přímo vybízí ke sběru lesních plodů a hub, lesy jsou přímo za domem.


V zimních měsících můžete využít  lyžařského areálu Benecko. Své služby zde nabízí i tři lyžařské školy. Kdo si chce trochu zvednout hladinu adrenalinu, může vyzkoušet snowtubing. Najdete u nás lyžařské vleky pro všechny lyžaře, od nejmenších až po ty náročné. Nejblíže k objektu leží lyžařský vlek Cinkáč, který je vzdálen 400m, a dá se k němu dojet na lyžích. Milovníci běžeckého lyžování najdou své vyžití na běžeckých tratích, jež vedou od Belluveu směrem na Rovinka a dále potom na Mísečky nebo Špindlerův Mlýn a od objektu jsou vzdálené 15 minut.

 

Ubytování u Bětušky

Dům disponuje 5ti ložnicemi. 3 ložnice jsou umístěny v prvním patře ( 1. ložnice třílůžková, 2.ložnice třílůžková a 3.ložnice dvoulůžková s palandou). V prvním patře se nachází prostorný obývací pokoj se zařízenou kuchyní. Kuchyň je vybavená  lednicí, elektrickým sporákem, rychlovarnou konvicí a kávovarem. V tomto podlaží je také k dispozici koupelna se sprchovým koutem, vanou a WC.

V přízemí jsou umístěny dvě koupelny, jedna se sprchou a jedna s vanou. Nachází se zde i další dvě ložnice pro 4 osoby, které jsou hned vedle sebe.  Na přání zákazníka připravíme dětskou postýlku, k dispozici je také dětská židlička a malý dětský koutek v obývacím pokoji. Elektronické šipky spolu se stolním fotbalem si můžete zahrát v naší herně a při tom se občerstvit u baru.
Objekt má k dispozici elektrický bojler 360l v trvalém provozu. Topení plyn. V každém patře je k dispozici TV se satelitem. K dispozici Wi-fi připojení.

 

Chalupa u Bětušky - ubytování pro rodiny s dětmi v klidné části Bencka

Penzion Dana - Benecko Betuska WEB Betuska WEB